2019 yılının en iyi şifre para işlem robotu.

2 Ara    Ekonomi, Piyasalar, Teknoloji
Ara 2

2019 yılının en iyi şifre para işlem robotu.

Kripto para ticareti yapmak kolay değildir. Bunun nedeni borsalardan farklı olarak kripto para birimi piyasalarının kapanmaması ve bu durum sektördeki yatırımcılara ve tecrübeli yatırımcılara çok stresli bir senaryo sunmaktadır.

Kripto para birimi piyasası da çok değişkendir.  Bir kripto yatırımcısıysanız muhtemelen portföyünüzdeki büyük zararlara veya büyük kazançlara aşinasınızdır.

Uykuda bile işlemlerin kontrolünü elinde tutmak ve kripto para birimi piyasasının oynaklığını gidermek için yatırımcılar giderek artan bir şekilde işlem botlarına güveniyor.

Kripto işlemi yapan bot nedir?

İşlem botu, kripto para birimi işlem verilerini analiz etmek ve bir yatırımcı adına işlem yapmak için tasarlanmış bir yazılımdır. Kripto işlem botları önceden programlanmış ve önceden tanımlanmış kurallara göre hareket eder. Kararları pazardaki fiyat hareketlerine dayanır. Genellikle fiyat, hacim, süre ve siparişler gibi piyasa eylemlerini analiz ederler. Bir bot edindikten sonra alım satım tercihlerinize uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

En iyi işlem botunu nasıl seçersiniz?

1-Güvenilirlik 2-Güvenlik 3-Karlılık 4-Şeffaflık 5-Kullanım kolaylığı

En iyi işlem botu 3commas

1. 3commas

3commas en popüler web tabanlı kripto alım satım botlarından biridir. Çok sayıda cihaz ve değişimi destekler. Şu anda platformu kullanan 70.000’den fazla yatırımcı ve günlük 60 milyon dolarlık işlem gerçekleştiriliyor.

3commas, 12’den fazla borsaya destek verdiğinden, kullanıcıları çeşitli borsalarda birden fazla siparişi takip edebiliyor ve bilgili ticaret stratejileri geliştirebiliyor.

Özellikler

 1. İşlevsellik – 3Commas ayrıntılı analizler ve sayısız fonksiyonla dolu sezgisel bir kullanıcı arayüzü ile birlikte gelir. Bot kazanç elde etmenizi ve zarar hedeflerini durdurmanızı ve kendi ticaret stratejilerinizi geliştirmenizi sağlar.
 2. Çok çeşitli araçlar – 3comma’nın performans analitiğini ve otomatik botları kullanmanın yanı sıra, diğer kullanıcıların en iyi performans gösteren portföylerini izlemenin yanı sıra portföyler oluşturabilir, analiz edebilir ve geri test edebilirsiniz. Bot aynı zamanda başarılı bir yatırımcının stratejilerini takip etmenizi ve kopyalamanızı sağlar.
 3. Eşzamanlı olarak kar alma ve zarar durdurma emirleri:  Kar etmek için satmak istediğiniz fiyat noktasını ve aynı zamanda zararları durdurmak için satmak istediğiniz fiyat noktasını belirlemenizi sağlayarak maksimum kar elde etmenizi sağlar. Bunları 3 virgülün SmartTrade terminalinde yapabilirsiniz.
 4. Mobil Uygulamalar: 3commas ekibi hem iOS Android için mobil uygulamalar geliştirdi.
 5. Gelişmiş Sipariş Tipleri: 3commas takip eden kar zararı ve stop-stop emirleri ve çağdaş kar zarar-stop ve stop-stop emirleri gibi gelişmiş emir tiplerini ayarlamanızı sağlar. 3commas ayrıca şu anda desteklemeyen borsalarda bile gelişmiş siparişler ayarlamanıza olanak tanır. Bazı borsalarda gelişmiş siparişlerin bulunmaması nedeniyle hüsrana uğramışsanız, hesabınızı 3commas’a bağlayarak kolayca gelişmiş siparişler oluşturabilirsiniz.
 6. İşlemci Günlüğü: Tüm işlemlerinizi tek bir yerde mi düzenlemek istiyorsunuz? Bazı tüccarlar bunun için özel muhasebe yazılımı veya Excel sayfaları kullanıyor. Tersine 3commas, tüm işlemlerinizi borsalar arasında toplayan ve bunları uygun bir yerde düzenleyen bir tüccar günlüğü yarattı.

3commas Fiyatlandırma

 1. Başlangıç ​​(yılda 290 $, 6 aylık süre için 145 veya Aylık 29 ABD doları)
 2. Akıllı Ticaret terminaline erişim
 3. Mevcut tüm borsalara erişim
 4. İptal ve hata bildirimi
 5. Pro (yılda 990 ABD Doları, 6 aylık bir süre için 495 veya Aylık 99 ABD Doları)
 6. Akıllı Ticaret terminaline erişim
 7. Tam portföy yönetimi
 8. Özel TradingView sinyalleri
 9. Bitmex botlarına, kompozit botlara ve basit botlara erişim
 10. Kurumsal (Talep üzerine fiyat)
 11. API’ye erişim
 12. Öncelikli destek
 13. Borsada 750 dolardan az olan kullanıcılar için tamamen ücretsiz

  Platformlar

  3commas 11 borsada çalışır.

  BitFinex Bittrex
  Huobi Coinbase
  Kapı Binance DEX
  Bitstamp Binance
  Poloniex Kucoin
  BitMex

  Lehte ve aleyhte olanlar

  Artıları Eksileri
  Sezgisel ve temiz arayüzü
  Kopya işlem özelliği
  Akıllı işlem özelliği
  Birçok şifre para çifti desteği
  Sistemi bulut tabanlı
  Yeterli eğitim araçları
  İyi piyasaOrtaklık programı
  Deneyimsizler için çok yararlı değil

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir